Participants of the Spring school

Kartick Adhikari   Indian Statistical Institute, Kolkata
Irbing Jonas Arista Carrera   University of Warwick
Frank Aurzada   TU Darmstadt
Stefano Avanzini   University of Edinburgh
Samuel Baguley   University of Mannheim
Benedikt Bauer   TU Darmstadt
Zafer Bekiryazici   Erdoğan University
Julien Berestycki   University of Oxford
Volker Betz   TU Darmstadt
Matthias Birkner   Universität Mainz
Micha Buck   TU Darmstadt
Tomasz Checinski   University of Bielefeld
David Cheek   University of Edinburgh
Jonathan Chetwynd-Diggle   University of Oxford
Christos Christou   Universität zu Köln
Alexander Dahlinger   TU Darmstadt
Iulia Dahmer   Universität Mainz
Leif Döring   Universität Mannheim
Piotr Dyszewski   Wrocław University
Johannes Ehlert   TU Darmstadt
John Fernley   University of Bath
Nina Gantert    TU München
Stephan Gufler   Universität Frankfurt
Mohamed Ali Hammami   University of Sfax
Matthias Hammer   TU Berlin
Matthias Hansmann   TU Darmstadt
Aref Jeribi   University of Sfax
Stefan Junk   TU München
Zakhar Kabluchko   WWU Münster
Marvin Kettner   TU Darmstadt
Matthias Klar   University of Bath
Michael Andreas Klatt   Karlsruhe Institute of Technology
Frederik Klement   Universität Mainz
Achim Klenke   Universität Mainz
Aleksander Klimek   University of Oxford
Judith Kloas   TU Graz
Konrad Kolesko   Uni Innsbruck
Lisa Kristl   TU Darmstadt
Jonas Kukla   Eberhard Karls Universität Tübingen
Andrea Kuntschik   Universität Frankfurt
Bertrand Lacroix à chez Toine   Université Paris Sud
Jan-Erik Lübbers   TU Darmstadt
Tibor Mach    Universität Göttingen
Satya Majumdar    Paris Sud
Alexander Marynych    Taras Shevchenko University of Kyiv
Matthias Meiners    Universität Innsbruck
Daniel Meißner    Universität Bochum
Sebastian Mentemeier    Universität Dortmund
Christian Mönch   TU Darmstadt
Florian Müller   TU Darmstadt
Noela Müller   Universität Frankfurt
Robert Axel Neiss   Universität zu Köln
Michael David Nicholson   University of Edinburgh
Marcel Ortgiese   University of Bath
Iván Parra   University of Bielefeld
Mihail Poplavskyi   King's College London
Alexis Prévost   Universität zu Köln
Claudia Raithel   MPI-MIS Leipzig
Lorenz Richter   BTU Cottbus-Senftenberg
David Sabonis    University of Copenhagen and TU München
Helge Schäfer   TU Darmstadt
Grégory Schehr    Paris Sud
Timo Schlüter   Universität Mainz
Lars Schmitz   Universität zu Köln
Philipp Schriever   Universität Bochum
Sebastian Schwinn   TU Darmstadt
Thomas Simon    Université de Lille
Aaron Smith    University of Oxford
Roman Stasiński   University of Oxford
Markus Strehlau   BTU Cottbus
Herry Pribawanto Suryawan   University of Zurich
Lorenzo Taggi   TU Darmstadt
Reinhard Tent   TU Darmstadt
Łukasz Treszczotko   University of Warsaw
Stefan Walter   TU Darmstadt
Min Wang   Université de Lille
Nanxin Wei   Imperial College London
Philip WeiƟmann   University of Mannheim
Cornelia Wichelhaus   TU Darmstadt
Gundelinde Wiegel   TU Graz